جزییات خبر

به طور مستمر

بر عملکرد نازل های عرضه سوخت پمپ بنزینهای استان البرز نظارت می شود

(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

در راستای نظارت بر عملکرد مجاری عرضه سوخت و رعایت حقوق شهروندی عملکرد نازل های عرضه سوخت جایگاه های عرضه سوخت استان البرز از نظر کمی مورد آزمایش و کنترل دقیق قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز کارشناسان واحد خدمات مهندسی این شرکت به همراه رئیس واحد روابط عمومی ضمن بازدید تعدادی از جایگاههای عرضه سوخت استان، عملکرد تلمبه ها و نازل های سوخت گیری را مورد آزمایش و نظارت دقیق قراردادند.
ابراهیم توسلی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز در این ارتباط گفت: هدف از نظارت بر فعالیت و عملیات سوخت رسانی در جایگاه ها رعایت حقوق شهروندی، عرضه سوخت طبق استاندارهای موجود، جلوگیری از قاچاق سوخت، اجتناب از کم فروشی و یا تخلف های احتمالی است.
توسلی در ادامه به وجود گروه بازرسی و نظارت بر کمیت سوخت عرضه شده به شهروندان با در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات مورد نیاز همچون پیمانه های معیار در جایگاه های عرضه سوخت اشاره کرد و گفت: نحوه آزمایش به این صورت است که کارشناسان مقدار سوختی را که از هر نازل در جایگاه عرضه می شود را اندازه گیری کرده تا از میزان بودن آن اطمینان حاصل شود.
وی افزود: بازرسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز علاوه بر کنترل و نظارت بر کمیت سوخت عرضه شده در جایگاهها بر کیفیت آن نیز نظارت دارند و با در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی سیار، سوخت عرضه شده در جایگاه ها را از نظر کیفی نیز بررسی می کنند.
توسلی گفت: نظارت کارشناسان بر کمیت و کیفیت سوخت در پمپ بنزینها به صورت مستمر و ماهانه و یا سرزده بدون هماهنگی می باشد و در برخی مواقع این نظارت ها به شکل بازدید های مشترک با حضور نمایندگان دستگاههای ذیربط از قبیل اداره تعزیرات حکومتی و اداره استاندارد انجام می شود.
شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مرتبط با عرضه سوخت می توانند با شماره تلفن های واحد بازرسی 02632542531 و روابط عمومی 02632542517 و یا سامانه پاسخگویی09627 تماس حاصل کنند.


عملکرد نازل 2
عملکرد نازل 1

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


کرج- میدان طالقانی- به سمت کوه نور- بالاتر از دادگستری- شرکت ملی
پخش فرآورده های نفتی ایران(منطقه البرز)

مرکز تلفن منطقه : 4-02632542501