جزییات خبر

اصلاح و بهسازی باندوال مخازن انبار نفت شهید دولتی کرج

(یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۳۷

اصلاح و بهسازی باندوال مخازن انبار نفت شهید دولتی کرج بعنوان یک از انبارهای پیشرو در مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش در حال انجام است.


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز پروژه بهسازی و اصلاح باندوال های خاکی ریم مخازن و اصلاح تکیه گاه لوله های داخل باندوال مخازن، در انبار نفت شهید دولتی کرج در حال انجام است.

اسفندیار هندی معاون فنی و عملیاتی منطقه البرز در خصوص این خبر و پس از بازدید از انبار نفت گفت: جزئیات این پروژه شامل باز سازی باندوال های خاکی مخازن انبار، اصلاح دیواره باندوال و سنگ چینی دیوار ها و برداشتن و تراز کردن خاکهای کف مخزن با هدف بالابردن ظرفیت داخل باندوال و ایجاد راه پله های استاندارد در داخل باندوال و مسیر های پیاده رو از باندوال تا مخازن می باشد.

هندی افزود: این پروژه با هزینه ای معادل بیش از3.5 میلیارد تومان از اواسط اردیبهشت سال گذشته شروع شده و اکنون حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز پیش بینی کرد پروژه اصلاح و بهسازی باندوال انبار نفت کرج طبق برنامه ریزی انجام شده تا اواخرسال به اتمام برسد
.

بازدید پروژه4
بازدید پروژه3
بازدید پروژه1
بازدید پروژه

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


کرج- میدان طالقانی- به سمت کوه نور- بالاتر از دادگستری- شرکت ملی
پخش فرآورده های نفتی ایران(منطقه البرز)

مرکز تلفن منطقه : 4-02632542501