جزییات خبر

برگزاری جلسه با شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی در شرکت نفت استان البرز

(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۲۵

جلسه ای با حضور رئیس تامین و توزیع و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز با شرکتهای حمل و نقل سوخت در منطقه البرز برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز ، در ابتدای جلسه رئیس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز از زحمات رانندگان و شرکتهای حمل ونقل فرآورده های نفتی به جهت سوخت رسانی به روستاهها، جایگاههای عرضه و... تشکر کرد.
مراد پرویزی گفت: تامین و توزیع روزانه بیش از 4.5 لیتر انواع فرآورده های نفتی (بنزین،گازوئیل،نفت سفید و نفت کوره ) در استان با 130 دستگاه نفتکش با توجه به شرایط ویژه استان بیانگر نقش مهم شرکت های حمل ونقل و رانندگان نفتکش در راستای توسعه و شکوفایی استان است.
پرویزی در ادامه با اشاره به اینکه تامین و انتقال فرآوده های نفتی باید به موقع انجام پذیرد، افزود: تامین سوخت بموقع جایگاهها مخصوصا در ایام تعطیل،کنترل و بررسی نفتشکها در تعمیرگاههای مجاز، عدم حمل بنزین توسط نفتکشهای حمل گازوئیل، وجود کشیک هر روز عصر و روزهای تعطیل در انبار نفت و همچنین رعایت مقررات راهنمایی ورانندگی همراه با تلاش و کوشش بی وقفه از جمله وظایف شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی در سطح استان می باشد.
لازم به ذکر است در پایان این جلسه مدیران شرکت های حمل و نقل سوخت به بیان مشکلات و ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته که توسط کارشناسان حمل نقل منطقه پاسخ ها و راه کار های لازم ارائه شد.


 
 

حمل ونقل3

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

کرج- میدان طالقانی- به سمت کوه نور- بالاتر از دادگستری- شرکت ملی
پخش فرآورده های نفتی ایران(منطقه البرز)

مرکز تلفن منطقه : 4-02632542501