جزییات خبر

آمادگی جایگاههای سوخت استان البرز برای استفاده از کارتهای سوخت شخصی

(شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۴۷

آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز برای اجرای طرح استفاده از کارت سوخت شخصی در جایگاههای سوخت مایع استان البرز مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه بررسی طرح استفاده از کارت سوخت شخصی که در سالن جلسات شرکت نفت البرز برگزار شد، اسفندیار هندی معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز از آمادگی جهت عرضه بنزین در جایگاههای استان با کارت سوخت شخصی خبر داد.
در این جلسه که تعدادی از روسای واحدها نیز حضور داشتند، هندی گفت: آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت مایع چه از لحاظ فنی و عملیاتی، تأمین و خرید به موقع سوخت، تکریم مشتریان از وظایف ذاتی شرکت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز می باشد و از هموطنان عزیز خواست اطلاعات مربوط به کارت هوشمند سوخت اعم از حذف رمز کارت‌های سوخت، درخواست کارت سوخت المثنی و پیگیری آن را از طریق سایت شرکت ملی پخش منطقه البرز به آدرس WWW.niopdc.ir ، تلفنهای مرکز پاسخگویی منطقه با شماره 02632542517 و 02632542531 و تلفن ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ دریافت کنند.
شایان ذکر است شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز دارای 70 جایگاه سوخت مایع (بنزین و گازوئیل) و 52 جایگاه CNG در سطح استان است.


جلسه کارت سوخت

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

کرج- میدان طالقانی- به سمت کوه نور- بالاتر از دادگستری- شرکت ملی
پخش فرآورده های نفتی ایران(منطقه البرز)

مرکز تلفن منطقه : 4-02632542501