جزییات خبر

سومین جلسه

بررسی پروژه پلمپ هوشمند نفتکشها در شرکت نفت استان البرز

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۴۳

طی جلسه ای با حضور دستیار مدیر عامل مهیار نادری، نماینده اداره HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، معاون فنی و عملیاتی، تعدادی از روسا و کارشناسان واحدهای شرکت نفت استان البرز و نمایندگان شرکت اینفوتک، بررسی پروژه پلمپ هوشمند نفتکشها در سالن جلسات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز برگزار شد.

در این جلسه اسفندیار هندی معاون فنی و عملیاتی منطقه البرز در مورد پروژه پلمپ هوشمند نفتکشها گفت: شرکت نفت استان البرز جزء مناطق پیشرو شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ایجاد پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری جدید و بروز می باشد و امیدست با بررسی این پروژه گامی دیگر در سال رونق تولید برداشته شود.
در این جلسه مدیر  عامل و کارشناسان شرکت اینفوتک ضمن معرفی بعنوان یک شرکت دانش بنیان پیشرو و فعال در زمینه های مختلف و پاسخگویی به سوالات کارشناس منطقه البرز درباره پروژه پلمپ هوشمند نفتکشها، از همکاری این شرکت در خصوص اجرایی شدن طرح پلمپ هوشمند توضیحاتی ارائه دادند.
شایان ذکر است از مزایای پلمپ هوشمند می توان آنلاین بودن و ارسال اطلاعات، سرعت و شتاب عملکرد بالا نسبت به پلمپ دستی، بررسی دما و فشار فرآورده در زمان حمل ونقل، هزینه پایین، رصد و پیگیری نفتکش از لحظه خروج از انبار تا رسیدن به جایگاه عنوان کرد.پلمپ6
پلمپ5
پلمپ4
پلمپ3
پلمپ1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

کرج- میدان طالقانی- به سمت کوه نور- بالاتر از دادگستری- شرکت ملی
پخش فرآورده های نفتی ایران(منطقه البرز)

مرکز تلفن منطقه : 4-02632542501