پنج شنبه۱۴ اَمرداد ۱۴۰۰

جزییات خبر

در منطقه البرز

سوخت رسانی مطلوب به شهروندان در گرو هماهنگی واحدهای ستادی و عملیاتی می باشد

(یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۳۳

با روند افزایش مصرف بنزین از ابتدای سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به میزان 9 درصد ناشی از افزایش مسافرتها و کمرنگ شدن محدودیتهای کرونایی از طرف شهروندان، سیزدهمین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی بین رؤسای ستادی ، عملیاتی و رؤسای نواحی با حضور مدیر و معاونین منطقه البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز، سرپرست روابط عمومی این شرکت در این باره گفت: سیزدهمین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی بین واحدهای منطقه البرز با بررسی موضوعاتی چون کنترل و نظارت بیشتر بر مجاری عرضه، پیشگیری عرضه خارج از شبکه، کنترل و نظارت بیشتر بر جایگاه ها و مصرف کنندگان عمده و جزء برگزار شد.
قلندر با اشاره به خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در خصوص تامین و توزیع بموقع فرآورده های نفتی در استان افزود: رفع چالش های ناشی از تاثیر شرایط محیطی و مقطعی، فشارهای ناشی از پیک مسافرتها و افزایش مصرف فرآورده های نفتی که نیازمند هماهنگی بیشتر کلیه واحدهای عملیاتی، ستادی و نواحی است از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه هر یک از رؤسای ستادی ، عملیاتی و نواحی به بیان مسائل و مشکلات پرداختند و در پایان پاسخ ها و راهکارهای لازم ارائه شد.

13جلسه1
13جلسه

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.